FatSecret Licznik Kalorii

FatSecret Licznik Kalorii 2.2.6

Policz się z kaloriami

FatSecret Licznik Kalorii to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on kontrolować ile kalorii konsumujemy i spalamy każdego dnia. Dzięki temu jest to ciekawy i pożyteczny program. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Możliwosć rejestrowania wagi

Wady

 • Wymaga połączenia z Internetem
 • Wymaga sumienności

Dobry
7

FatSecret Licznik Kalorii to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on kontrolować ile kalorii konsumujemy i spalamy każdego dnia. Dzięki temu jest to ciekawy i pożyteczny program.

FatSecret Licznik Kalorii pozwala odnotowywać wszystkie pokarmy jakie spożywamy w ciągu dnia. Program posiada czytnik kodów kreskowych, ale niestety baza danych jest dostosowana do realiów amerykańskich i brak w niej większości polskich produktów. Jesteśmy zatem zmuszeni wybierać nasze jedzenie z dość potężnej listy.

FatSecret Licznik Kalorii pozwala także odnotowywać nasza wagę oraz zapisywać aktywność w ciągu dnia. Dzięki temu możemy śledzić nasze postępy w odchudzaniu i analizować wpływ pokarmów i odpowiednich czynności na wzrost i spadek wagi.

Jedzenie i picie

FatSecret Licznik Kalorii

Download

FatSecret Licznik Kalorii 2.2.6

Opinie użytkowników o FatSecret Licznik Kalorii

 • martakokociska

  według martakokociska

  "Za mało polska na polski rynek"

  Może być, znam jednak lepsze. Np lifesum czy Fitatu. Jak dla mnie ma mało polskich produktów, są duplikaty. Niestety tak... Więcej.

  Zredagowane 7 września 2015