FatSecret Licznik Kalorii

FatSecret Licznik Kalorii 2.2.6

Policz się z kaloriami

FatSecret Licznik Kalorii to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on kontrolować ile kalorii konsumujemy i spalamy każdego dnia. Dzięki temu jest to ciekawy i pożyteczny program. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwosć rejestrowania wagi

Wady

  • Wymaga połączenia z Internetem
  • Wymaga sumienności
Więcej

Dobry
7

FatSecret Licznik Kalorii to darmowy program na telefony z systemem Android. Pozwala on kontrolować ile kalorii konsumujemy i spalamy każdego dnia. Dzięki temu jest to ciekawy i pożyteczny program.

FatSecret Licznik Kalorii pozwala odnotowywać wszystkie pokarmy jakie spożywamy w ciągu dnia. Program posiada czytnik kodów kreskowych, ale niestety baza danych jest dostosowana do realiów amerykańskich i brak w niej większości polskich produktów. Jesteśmy zatem zmuszeni wybierać nasze jedzenie z dość potężnej listy.

FatSecret Licznik Kalorii pozwala także odnotowywać nasza wagę oraz zapisywać aktywność w ciągu dnia. Dzięki temu możemy śledzić nasze postępy w odchudzaniu i analizować wpływ pokarmów i odpowiednich czynności na wzrost i spadek wagi.

FatSecret Licznik Kalorii

Download

FatSecret Licznik Kalorii 2.2.6

Opinie użytkowników o FatSecret Licznik Kalorii

  • martakokociska

    według martakokociska

    "Za mało polska na polski rynek"

    Może być, znam jednak lepsze. Np lifesum czy Fitatu. Jak dla mnie ma mało polskich produktów, są duplikaty. Niestety ...   Więcej.